Klacht: Ontbrekende producten bij bestelling van Christian Dior

klagerf047e8a0 op 22 juni 2026 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 22 juni 2026

Een klant heeft voor €448,00 aan Christian Dior-producten besteld bij Bijenkorf, maar ontving een pakket waarin deze producten volledig ontbraken. De klant is teleurgesteld en verwacht een excuus en compensatie in de vorm van een cadeau, gezien de hoge prijs van de bestelling. Tot nu toe heeft de klant nog geen contact opgenomen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik heb voor €448,00 aan producten besteld bij Bijenkorf van Christian Dior, maar bij het ontvangen van mijn pakket ontbraken deze producten volledig. Dit is zeer teleurstellend en valt me erg tegen. Omdat ik online heb besteld en het pakket pas vanmorgen heb ontvangen, heb ik nog geen contact opgenomen met de klantenservice. Ik vind dat, gezien de hoge prijs van de bestelling, een excuus en een compensatie in de vorm van een cadeau op zijn plaats zou zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een excuus en een compensatie in de vorm van een cadeau voor de ontstane situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerf047e8a0
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM