Klacht: Ontmoedigingsbeleid Bol.com

@Marcel70 op 02 juni 2024 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 2 juni 2024

Een klant heeft in augustus 2022 een acculader van het merk Güde gekocht via Bol.com, maar na enkele keren gebruik werkt het apparaat niet meer en veroorzaakt het problemen met de elektriciteit. Ondanks herhaaldelijk contact via e-mail met zowel Bol.com als Güde, heeft de klant geen oplossing of garantie ontvangen en ervaart hij problemen met het bereiken van de klantenservice. De klant vraagt om duidelijkheid over de situatie, aangezien hij het defecte product niet kan gebruiken.

Mijn Klacht:

In Augustus 2022 kocht ik een acculader via Bol.com van het merk Güde. Na een paar keer gebruikt te hebben slaan nu de stoppen door in de meterkast bij het aanzetten van het apparaat. Vanaf januari dit jaar al meerder keren mailcontact gehad met Bol.com en Güde. Telefonisch is niemand te bereiken. Naar mijn mening heb ik gewoon recht op garantie van dit ondeugdelijk product. Echter is er op geen enkele wijze contact mogelijk. Bol.com wijst naar Güde en zwijgen in alle toonaarden.
Ik zou graag willen weten waar ik aan toe ben. Ik heb nu een veel te grote boekensteun in de garage staan waar ik niets mee kan.

Gewenste Oplossing:

Fatsoenlijke communicatie en een oplossing voor mijn kapotte apparaat aub.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Bol.com
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Reactie van de melder van de klacht @Marcel70

1 jaar geleden - Waardeloos

Reactie van de melder van de klacht @Marcel70

1 jaar geleden - Waardeloze houding

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door @Marcel70
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM