Klacht: Ziggo moet interne systemen updaten

nderuiter op 17 februari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben de laatste tijd regelmatig gebeld over een klant van Ziggo. Ten tijde was ik ook klant van Ziggo, maar aangegeven dat ik desbetreffende persoon niet was. De een na laatste medewerker zou het dossier uit het systeem halen zodat ik niet meer gebeld zou worden. Helaas, vandaag werd ik weer gebeld. De medewerker zei het op te lossen en toen ik aangaf er weinig vertrouwen in te hebben werd hij sarcastisch. Blijkbaar moest ik maar met een oplossing komen! Het lijkt mij niet meer dan logisch dat dat een probleem van Ziggo ipv ex klanten!

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Ziggo hun interne gegevens updaten. Ik heb nu al meerdere keren aangegeven dat ik desbetreffende persoon niet bent maar zij blijven maar bellen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie