Klacht: Overgehaald voor zakelijk internet en tv abonnement omdat factuur internet specificeert echter dit blijkt niet zo te zijn.

madelonnipshagen op 30 juli 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gebeld door man van Ziggo, ik kon voor een iets hoger maandbedrag internet en tv mijn abonnement overzetten van particulier naar zakelijk. Het grote voordeel voor mij zou zijn (en dit heeft hij meerdere keren verteld) dat ik de factuur zakelijk kon indienen omdat de internet abonnementskosten apart op de factuur vermeld staan. Nu ik de factuur heb ontvangen blijkt het enige verschil met particulier te zijn een in en ex btw specificatie. Net met Ziggo gebeld en het blijkt helemaal niet te kunnen, apart internet kosten vermeld op de factuur. Ze kunnen mij niet terugzetten naar particulier want nu zit ik aan mijn abonnement vast. Persoon van Ziggo heeft mij dus voorgelogen om een duurder abonnement te verkopen.

Gewenste Oplossing:

Maandelijks een factuur ontvangen waarin de kosten van het internet abonnement apart gespecificeerd staan en geen totaalbedrag met ook tv en kabel.
Of korting op mijn abonnement omdat ik voorgelogen ben en nu geen voordeel heb van het zakelijke abonnement. En flink meer ben gaan betalen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door madelonnipshagen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie