Mijn Klacht:
MAX (met hoogst mogelijke snelheid op ons adres) besteld. Twee pakketjes, één niet geleverd, zoekgeraakt bij Post.NL. Viermaal contact met Ziggo: starten procedure met post.nl, echter zoekgeraakte pakket wordt niet nageleverd. Uiteindelijk na 10 dagen geen oplossing dat ene pakket maar teruggestuurd en bestelling geannuleerd.
Vandaag: geen internet want oude (huidige) modem gedeactiveerd. Dat is twee maal beloofd dat dat NIET zou gebeuren!
Vanwege thuiswerken – VPN verbinding en alles in cloudstorage, nu twee mensen die NIET kunnen werken en vandaag NIET naar kantoor kunnen – met dank aan Ziggo.
En daarbij: de bestelling die we gedaan hadden vanwege toegenomen bandbreedte vraag, is totaal gefrustreerd. Ja door Post.NL – maar het is geen (klantvriendelijke) oplossing dat dat over de rug en het geduld van een klant – zonder dat Ziggo een oplossingstermijn heeft geboden – wordt uitgezocht.
Gewenste Oplossing:
Wij wensen - met de garantie dat het wel goed komt - alsnog een pakket af te nemen met hogere bandbreedte en hebben direct ook weer verbinding nodig.


