Klacht: beeindiging contract bij samenwonen

Danielle.vdt op 13 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 13 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In juni 2015 heb ik mijn abonnement bij Online.nl opgezegd en ben ik overgestapt naar Ziggo. Dit gaat om een jaarcontract waarvan de eerste 6 maanden met korting.
Nu gaan mijn dochtertje en ik samenwonen in het huis van mijn vriend per 1 februari 2016. Hij heeft op zijn adres een KPN abonnement. Ik heb gemaild en gebeld om mijn contract op te zeggen. Echter kreeg ik te horen dat dit niet kan, omdat er een jaarcontract is en er pas na afloop van het jaarcontract kan worden opgezegd. Dit ook omdat het wel mogelijk is om Ziggo te leveren op het nieuwe adres. Ik schrok hier behoorlijk van, want ik word hierdoor gedwongen te betalen voor iets wat ik niet meer afneem. Immers, 2 abonnementen tegelijk is niet de bedoeling.
Met de medewerkers aan de telefoon kom ik helaas niet verder, zij blijven bij het standpunt dat ik gewoon moet betalen (of moet afkopen, wat betekend dat ik van februari tot en met juni, is 5 maanden met een totaal van ongeveer € 225). Dit vind ik verre van klantvriendelijk.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik hier tot een oplossing willen komen die voor beide partijen acceptabel is. Zo begrijp ik dat de korting, die ik de eerste 6 maanden korting heb gekregen, eventueel wordt terugbetaald door mij, zodat ik de normale kosten per maand heb betaald van juli 2015 tot en met januari 2016. Waarna mijn contract voortijdig kan worden beëindigd.

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Danielle.vdt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie