Klacht: Label geeft vlekken in broek

Lavita.steur op 25 juli 2018 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Zalando klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 25 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste heermevrouw,
Een aantal maanden geleden heb ik via zalando een Levi’s broek besteld, het model Wedgie. Ik heb hem al een tijdje maar een paar keer gedragen. Gisteren heb ik de broek op 30 graden gewassen zoals ik altijd deed volgens de was voorschriften. Toen ik de broek uit de was haalde zag ik allemaal oranje gele vlekken rondom het Levi’s label. Ik denk dat de label heeft afgegeven in de was en daardoor vlekken in de broek heeft veroorzaakt. Ik vind dit persoonlijk niet oke voor zo’n dure broek.
Ik hoor graag wat van u voor een passende oplossing.

Met vriendelijke groeten,
Lavita steur

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als u een goeie oplossing heeft. Het liefst zou ik een nieuwe broek willen hebben want met deze vlekken is de broek niet meer te dragen wat heel jammer is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM