Klacht: I Phone besteld, betaald en niet gekregen

pcrmboone op 07 mei 2012 over Youshops.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 mei 2012

Een klant heeft op 12 maart een iPhone 4S besteld bij Youshops.nl, maar heeft deze nooit ontvangen. Na een melding over een inbraak in het magazijn op 21 maart is er geen communicatie meer geweest van het bedrijf, dat inmiddels niet meer bereikbaar is. De klant heeft aangifte gedaan van internetoplichting, maar ervaart dat zowel de politie als Mollie Payments geen actie ondernemen.

Mijn Klacht:

Op 12 maart I Phone 4S besteld voor mijn zoon, op 21 maart mail ontvangen inbraak magazijn 4 april nieuwe I Phones binnen. Vanaf dat moment mobiel niet meer opgenomen, email en site uit de lucht Youworld.nl, Youshops.nl, winkelveilig.net etc. allemaal van dhr T. Aras en dhr. Barut. KvK en BSN en mobiele nummers zijn bekend bij mij, politie internetoplichting doet helemaal niets na mijn aangifte. Schandalig dat zulke mensen het verpesten voor andere.Ook Mollie Payments die voor hem I Deal incasseren doen niets en zeggen er niets mee te kunnen. Dat is toch raar, ze hebben blijkbaar alleen van ons een klacht?

Gewenste Oplossing:

Geld terug en zo iemand op de zwarte lijst zetten dat hij nooit meer een KvK nummer of BTW nummer kan aanvragen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten