Klacht: BROEK 400 EURO IN NAAD KAPOT

An.oniem2020 op 02 juni 2020 over Winkelstraat.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Winkelstraat.nl is working on this complaint
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 β˜…β˜†β˜†β˜†β˜†
Status In behandeling
Datum 2 juni 2020

Een klant heeft een broek van Balenciaga gekocht via Winkelstraat.nl, maar ontdekte dat de naad al snel losraakte. Na contact met de klantenservice, waarbij de klant foto's aanbood, werd de klacht afgewezen door de boutique met de bewering dat de schade zelf veroorzaakt was. De klant is teleurgesteld over de afhandeling en de klantenservice, vooral omdat eerdere bestellingen probleemloos waren verlopen.

Mijn Klacht:

Ongeveer 2 weken geleden een broek van Balenciaga online gekocht van de mannenafdeling want dat zit dan heerlijk wijd. Zat ie ook maar helaas raakte ie al in de naad los. Contact opgenomen met de klantenservice van winkelstraat, zelf aangeboden om foto’s te sturen en dit gedaan. Ik geef aan dat ik een begrafenis had waardoor ik slecht en laat had gereageerd– klantenservice reageert daar niet eens op en alleen: ik neem contact op met boutique nog geen 15 minuten later meteen mail: boutique zegt is ongegrond en dat je het zelf hebt gedaan??? Ongelofelijk slechte klantenservice, ik bestel daar wel vaker niks aan de hand! Nooit gedoe gehad maar nu wel als ik iets wil terugsturen van een broek die ik nog niet eens maand heb. Erge is dat ze meteen meegaan met boutique, ik heb een trackrecord dat ik altijd alles netjes terugstuur of gewoon hou en ja een broek van Balenciaga kan ook een productiefout hebben! Ik mag mag ik wel kwaliteit verwachten van stof en van de klantenservice!!

Gewenste Oplossing:

Netjes terugnemen, ik heb nooit om geld teruggevraagd (als ze dat verwachten en daarom nee zeggen) maar ik wil wel goed geholpen worden want dat gevoel heb ik beslist niet!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Winkelstraat.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Winkelstraat.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door An.oniem2020
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten