Klacht: Wijziging traject abonnement

SanjaS op 06 januari 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

Klacht is reeds in behandeling genomen door de klantenservice van NS. Klant heeft antwoord via de mail gekregen op 22 januari 2016.

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 6 januari 2016

Een klant van NS heeft in november zijn traject op de trajectkaart gewijzigd en ontving een bevestiging per e-mail. Bij de ingangsdatum van het nieuwe abonnement bleek echter het oude, duurdere traject te zijn verlengd, omdat de klant over het hoofd had gezien dat het nieuwe product op een automaat moest worden opgehaald. Ondanks een telefoontje naar NS kon de wijziging niet meer worden aangepast en ontving de klant geen herinnering of brief over de wijziging.

Mijn Klacht:

Half november heb ik het traject op mijn trajectkaart gewijzigd. Hierover heb ik een bevestiging per mail gehad dat dit gebeurd was. Gisteren is dat nieuwe abonnement ingegaan, maar bleek het oude (duurdere) traject te zijn verlengd. Achteraf bleek in de mail te staan dat het nieuwe product opgehaald moest worden op het automaat. Dit heb ik over het hoofd gezien of ben ik vergeten, omdat ik ervan uit was gegaan dat de bevestiging voldoende was, een menselijke fout lijkt me. Ik heb er gelijk achteraan gebeld, maar dit kan niet meer aangepast worden. NS stuurt geen brief of herinneringsmail en haalt direct het af te halen product er weer af. Ook kan vanuit coulance na een fout niet het bedrag waar voor het abonnement gewijzigd in eerst instantie gewijzigd was gehanteerd worden. Dit betekent dat ik niet alleen 60 euro meer betaald totdat het opnieuw gewijzigd kan worden, maar ook betaal ik dan 5 euro per maand meer gezien het nieuwe abonnement tarief.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit probleem opgelost wordt, door het alsnog te wijzigen, waardoor ik de komende maand geen 60 euro hoeft te betalen naar een bestemming waar ik niet meer heen reis en het nieuwr abonnement krijg voor het tarief dat bij de wijziging in november gold.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 01 februari 2016 om 12:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

SanjaS

Heeft op 10 februari 2016 om 08:37 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Het is geen oplossing en in de mail stond hetzelfde wat mij eerder aan de telefoon is verteld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten