Klacht: wifi werkt niet.

mark140973 op 19 november 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 19 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

we hebben alleen in de woon kamer en keuken wifi. rest van het huis niks. ok de tv hapert/ blok beeld regelmatig. ik heb in het verleden ziggo gehad en dit gaf alleen maar problemen. ben toen overgestapt naar kpn. ik woon sinds kort op een ander adres en mijn hoop dat ziggo hier probleem loos zou werken was er. mijn huis is pas 11 jaar oud.
na een telefoontje met ziggo op 18-11 is ons de verkeerde kabel toe gestuurd.( dit was een aardige dame) met een vreemd advies. mijn kabel in de muur zou niet goed zijn. uw monteur heeft een paarmaanden geleden alles gemeten en toen was het nog goed. we hebben op 19-11 gebeld. nu werden we zeer slecht geholpen. en UITGELACHEN. (hier naast staat geen scheld woorden. Een compensatie van 5mb internet vodafone. (dat is pas een lachertje).
betekend dat ik vandaag mijn werk niet kan afmaken. en mijn zoon zijn schoolverslag niet kan versturen.
dit is voor mij echt de bekende druppel.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ziggo 1 jaar normaal in mijn huis werkt. overal storing vrij internet heb,
ik ben tevreden als ik of mijn vrouw storing vrij kan vergaderen met collega`s in corona tijd.
ik ben tevreden als ik gewoon kan werken op internet zonder dat ik mijn laptop of router 6x moet opstarten.
mijn gezin is tevreden als ze tv kunnen kijken zonder hapering.
ik ben tevreden als ziggo 20-11 contact met mij opneemt.
ik ben tevreden als ziggo net zo goed kan leveren als kpn.
ik ben tevreden als ik me niet druk hoef te maken over problemen met ziggo.
ik ben tevreden als mijn vrouw niet uitgelachen wordt door ziggo.
ik ben tevreden als mijn kind zijn on line lessen kan volgen.
ik ben tevreden als mijn kind gewoon kan gamen.
ik ben tevreden als mijn kind zijn school projecten netjes kan maken en versturen.
ik ben tevreden als mijn kind zijn hobby, filmen en bewerken kan doen zonder internet storing.
mijn vrouw is tevreden als de rust terug is in huis.
is een flinke tevreden lijst.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mark140973
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie