Klacht: Verkoop aan deur

IlonaV op 10 november 2014 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 10 november 2014

Een verkoper van VriendenLoterij heeft aan de deur geprobeerd een abonnement te verkopen aan een 18-jarige jongen met een lichte verstandelijke beperking. De jongen heeft een formulier laten invullen, maar de ouders zijn tegen de verkoop aan de deur en willen niet dat dit gebeurt. De verkoopster heeft aangegeven later terug te komen, omdat de jongen zijn rekeningnummer niet kon geven.

Mijn Klacht:

Vandaag is een verkoper van VriendenLoterij aan de deur geweest om een abonnement te verkopen. Onze zoon van 18 jaar, die licht verstandelijk gehandicapt is, heeft dit formulier laten invullen. Ik wil niet, dat er aan de deur abonnementen worden verkocht. Mevrouw ( verkoopster) zou nog terugkomen, omdat mijn zoon het rekeningnummer niet wist.

Gewenste Oplossing:

Geen verkoop aan deur of per telefoon.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM