Klacht: Voel me behoorlijk genept door vodafone

LindatenHove op 25 mei 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Vodafone 24/7 Web Crew heeft de klant per email te woord gestaan.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 25 mei 2012

Een klant van Vodafone uit zijn onvrede over de kosten van het abonnement voor zijn dochter, dat aanvankelijk 50% korting bood. Bij de eerste rekening bleek de maandprijs aanzienlijk hoger te zijn dan verwacht en er werden extra kosten in rekening gebracht voor internetgebruik, ondanks de belofte van onbeperkt internet. De klant voelt zich misleid door de communicatie en de uiteindelijke kosten.

Mijn Klacht:

Bel+Sms+Web Smart 100
100 belminuten en onbeperkt smsjes
Normaal: € 42,50 p/m
Nu 8 maanden € 21,25 p/m (50% korting)
Gemiddelde maandprijs: € 35,42 p/m
Contractduur 24 maanden

Dit is de aanbieding die ik heb gekozen voor mijn dochter, wat schetst mijn verbazing op de eerste rekening sta ik al voor verrassingen, er staat 30.88 als zijnde de maandrekening met korting, en zonder korting zou die 60 euro 71 zijn per maand!! Dit heb ik nooit afgesloten.

Ook zou er oneindig internet bij zitten, daar krijg ik ook nog even een rekeningetje van van 45.88 euro, belachelijk!

Ik snap dat er een fair use policy opzit, maar er is op 8 mei een berichtje gedaan dat mijn dochter op 90 procent van haar tegoed zit, terwijl ik nu na het nakijken van de rekening constateer dat er vanaf 17 april steeds kosten worden berekend voor data en dan weer een paar keer niet en dan weer wel….. Dit vind ik geen manier van zakendoen, ik was jarenlang klant bij Vodafone en zit om minimaal 50 euro per maand maar ik zit er hard aan te denken om mijn abonnement stop te zetten die eindigt op 6 september en dan lekker overstappen naar een andere die zich wel aan de afspraken houdt.

Ook de kosten voor het aansluiten vindt ik een beetje overdreven 25 euro en 12 cent….

Wat ook jammer is dat het digitale contract wat je krijgt een wachtwoord schijnt te bevatten die niemand weet, lekker handig ook.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat de kosten voor het dataverbruik gecrediteerd worden met de aansluitkosten en dat de maandkosten aangepast worden.

Ik zou het ook wel fijn vinden om mijn wachtwoord te ontvangen, hier is ons niets van verteld in de winkel.

Aangezien dit niet het contract is waar ik voor getekend heb mag ik er van uit gaan dat er een goede oplossing gevonden wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 06 juni 2012 om 15:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vodafone 24/7 Web Crew heeft de klant per email te woord gestaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie