Klacht: Vodafone vertrouwt zijn vaste klanten niet

margariet op 21 juli 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Klacht reeds behandeld. Klant per mail geinformeerd.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 21 juli 2012

Vodafone heeft het mobiele nummer van de klant geblokkeerd vanwege een hogere dan gebruikelijke rekening, ondanks dat deze automatisch was afgeschreven. De klant is geïnformeerd dat het nummer nog twee weken geblokkeerd blijft, omdat Vodafone vreest dat het bedrag gestorneerd zal worden, waardoor de klant geen gebruik kan maken van het abonnement terwijl de betaling al is gedaan.

Mijn Klacht:

Vodafone blokkeerde mijn nummer van mijn mobiel internet abonnement, omdat de rekening hoger dan normaal was. Deze rekening is gewoon automatisch afgeschreven, zoals elke maand. Maar nu is mijn nummer nog steeds geblokkeerd, ook al is alles betaald, omdat Vodafone bang is dat ik het bedrag laat storneren! Dus laten ze mij nog 2 weken geblokkeerd, zo is mij medegedeeld, en betaal ik deze maand zonder dat ik gebruik kan maken van het abonnement. Zoals de waard is vertrouwt hij zijn klanten. Wat zijn de mobeile telefoonaanbieders toch een klantonvriendelijke bedrijven en dieven van onze portemonnee.

Gewenste Oplossing:

Gewoon blokkade opheffen, omdat ik abonnement heb en alles betaald is. Er is geen enkele reden om te veronderstellen dat ik de rekening laat storneren. Ik heb recht om mijn abonnement als ik gewoon alles betaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

13 jaren geleden - Beste margariet, Ik heb een reactie gestuurd naar je e-mailadres. Met vriendelijke groet, Marianne Medewerker Schriftelijke Klachtafhandeling Vodafone

Vodafone

Heeft op 16 augustus 2012 om 12:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht reeds behandeld. Klant per mail geinformeerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie