Klacht: Vodafone telefonisch verlengt. Nu twee abonnementen!!

liiinda89 op 05 december 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Klacht is inmiddels opgelost door klantenservice. Klacht gesloten en klant geïnformeerd via e-mail.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 5 december 2012

Een klant heeft zijn abonnement bij Vodafone telefonisch verlengd, maar ontving geen bevestiging. Na meerdere telefoontjes bleek er geen order geregistreerd te zijn, waarna een nieuwe verlenging werd gedaan. Uiteindelijk ontving de klant toch een toestel, ondanks dat hij het abonnement had geannuleerd.

Mijn Klacht:

Vorige week zaterdag 24-11 heb ik mijn abonnement telefonisch verlengd met EEN jaar en zou ik direct een bevestiging krijgen. Na een paar uur gebeld omdat ik nog steeds geen bevestiging had. Werd me toen verteld dat ik tot maandag moest wachten. Maandag gelijk gebeld omdat ik nog geen bevestiging had. Ze konden niks van een order vinden en hebben opnieuw verlengd, het toestel de Iphone 5 was wel pas na 5 tot 10 werkdagen leverbaar werd mij verteld,terwijl op de site direct leverbaar stond. Weer geen bevestiging van gehad. Ben ik naar de winkel gegaan en die zei dat ik direct moest annuleren omdat het allemaal niet klopte en dat kon alleen telefonisch worden geannuleerd. Ik weer gebeld en bestelling geannuleerd. Komt er vervolgens die dinsdag de koerier aan de deur met de iphone 5!! Ik heb het toestel geweigerd. Ik heb weer de klantenservice gebeld om het allemaal na te vragen, werd mij gezegd: hij is nu geannuleerd u kunt verlengen. Nu heb ik het via internet zelf verlengd en netjes een bevestiging gehad. Iphone 5 is donderdag binnengekomen. Vrijdag erna twee rekeningen ontvangen voor 2 abonnementen (€364 en €389 toestelprijs) op hetzelfde telefoonnummer!!!! Klantenservice weeeer gebeld. Zeggen dat dat helemaal niet mogelijk is. Uitgelegd dat het toch echt zo is en zelfs op de rekening hetzelfde nummer staat staat. En op my vodafone staat abonnement verlengt tot 2015!!!

Gewenste Oplossing:

Vodafone moet de eerste order direct annuleren, en de rekening terugdraaien. Zo simpel als wat! Ik heb met EEN jaar verlengd toestelprijs €389 en ik betaal €48 pm

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 14 januari 2013 om 15:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is inmiddels opgelost door klantenservice. Klacht gesloten en klant geïnformeerd via e-mail.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie