Klacht: Vodafone spamt al sinds 2013 mijn mailbox zonder toestemming.

Danny Wesdijk op 19 februari 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 februari 2016

Een klant van Vodafone ervaart sinds 2013 ongewenste e-mails van het bedrijf, die niet aan hem zijn gericht, maar aan een andere persoon. Ondanks herhaalde verzoeken om zijn e-mailadres te verwijderen uit de systemen van Vodafone, ontvangt hij nog steeds spam. Een medewerker van Vodafone suggereerde onlangs dat de klant een filter moet instellen om de e-mails te blokkeren, wat de klant als geïrriteerd ervaarde.

Mijn Klacht:

Vodafone spamt al sinds 2013 mijn mailbox zonder toestemming met nieuwsbrieven en dergelijke. Ze zijn niet aan aan mij geadresseerd maar aan ene meneer de Lange. (Ben ik niet) Sinds die tijd verzoek ik Vodafone al mijn email adres te verwijderen uit alle systemen. Iedere keer zeggen ze dit te doen maar 3 jaar later wordt mijn mailbox nog steeds overspoeld met e-mails van Vodafone.

Vandaag vertelde een medewerker via Facebook (Marc) mij tot mijn verbazing dat ik maar een filter moet nemen om van de mails af te komen. Tevens kwam deze medewerker nogal geïrriteerd over.

Gewenste Oplossing:

Een uitleg over hoe het komt dat het nog altijd niet geregeld is en waarom ik mails krijg van meneer de Lange.

Ik ben zelf inmiddels geen klant meer. En met een aanbieding van KPN op zak zal mijn partner spoedig ook geen klant meer zijn als dit zo door gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie