Klacht: Vodafone sms blox werkt voor de 2de kier niet meer

Mariejosecox op 14 februari 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

De klacht is offline door Vodafone 24/7 Web Crew opgepakt en via e-mail afgehandeld. De online klacht wordt daarom afgesloten.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 14 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb mijn sms blox opgeladen de 30ste januari, maar vandaag de 4de februari kan ik weer geen smsjes meer versturen hij zegt steeds weer onvoldoende beltegoed. Terwijl ik zeker weten niet aan het lemiet zit!
Dit is al de 2de keer gebeurt en erg onprettig. zo moet ik weer 10 euver overschrijven anders kan ik met niemand bellen of smsen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou hier graag een vergoeding voor willen krijgen want dit is de 2de keer dat is mij gebeurt, en ik heb wel 10 euro laten afschrijven voor de blox.

Zo snel mogelijk antwoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Vodafone

14 jaren geleden - Beste Mariejosecox, Ik heb je net een mail gestuurd met daarin meer informatie. Mocht je nog vragen hebben dan hoor ik dat graag van je. Met vriendelijke groet, Linda Vodafone 24/7 Web crew

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 01 mei 2012 om 13:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klacht is offline door Vodafone 24/7 Web Crew opgepakt en via e-mail afgehandeld. De online klacht wordt daarom afgesloten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie