Klacht: Verlenging vodafone abbonement

Henkjanraayen op 22 februari 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Klacht is al telefonisch met de klant opgelost. Perry Vodafone 24/7 Web Crew

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 22 februari 2012

Een klant van Vodafone had een sim-only abonnement en werd benaderd voor een verlenging. Na overleg koos hij voor een alles-in-één abonnement met een toestel, maar de beloofde levering binnen 1-2 werkdagen werd niet nagekomen. Na zelf contact op te nemen, bleek er een computerstoring te zijn, wat de vertraging veroorzaakte.

Mijn Klacht:

ik HEB momenteel een vodafone sim only abbonement 100. dus 100 belminuten/sms + internet. Ik werd een maand geleden gebeld over een verlenging van mijn 2 jarig contract. Hierbij heb ik aangegeven tijd nodig te hebben om een keuze te maken voor een toestel. Na een week werd ik terug gebeld met de vraag of ik gekozen had. Met de telefonist heb ik toen na EXTRA onderzoek besloten te kiezen voor een Vodafona alles in 1 abbo150. dus NIET sim only, maar met een toestel. in dit geval een Samsung Galaxy S Plus. Met een eenmalig bedrag van 70 euro. Nadat ik beloofd was, van Vodafone Direct Sales, om binnen 1-2 werkdagen de mobiele telefoon+contract binnen te hebben, werd deze contractvoorwaarde NIET gehonoreerd! Ik moest hier zelf na 3 dagen achteraan bellen, en het bleek om een computerstoring te gaan. Mij werd de belofte gedaan dat de telefoon+ contract binnen 5 tot 10 werkdagen nu binnen was. Na afloop van dit gesprek, werd ik 3 dagen later gebeld. (LET Op) Met de boodschap dat de medewerker van Vodafona Direct Sales mij het verkeerde aanbod had gedaan. In plaats van de afgesproken, en dus ook vastgelegde 69,99 euro bij betalen voor het toestel: werd ik nu opeens gebeld met de boodschap dat ik 15 euro moest bijbetalen EXTRA!!!!
Dit is dus contractbreuk, en ik hoop dat Vodafone mij hier een passende oplossing voor kan bieden!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met de gemaakte afspraak. Dus een Vodafone alles in 1 abbonement 150, met als mobiele telefoon: de Samsung Galaxy S Plus. Als verlenging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

14 jaren geleden - Hallo HJ, Ik zie dat een collega van het call centre je klacht opgepakt en afgehandeld heeft. Ik heb je nog even een mail gestuurd ter bevestiging. Groeten Perry Vodafone 24/7 Web Crew

Vodafone

Heeft op 15 maart 2012 om 14:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is al telefonisch met de klant opgelost.
Perry
Vodafone 24/7 Web Crew

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie