Klacht: Opgelicht

Amalia Yvonne Natte op 02 mei 2020 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 mei 2020

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over een aanbieding die hem twee jaar geleden werd gedaan, waarbij hem een gratis telefoon en korting op zijn abonnement werden beloofd. Bij het verlengen van zijn abonnement in november 2019 ontdekte hij echter dat er een blokkade op zijn account stond, waarover hij geen informatie ontving, ondanks dat hij al 11 jaar klant is.

Mijn Klacht:

Mijn klacht over hun gaat over het volgende, ik heb ongeveer twee jaar geleden een telefoontje gehad over een aanbieding van vodafone.
De persoon beloofte mij, omdat ik al jaren klant bent dat ik een telefoon gratis mocht uitzoeken en veel korting op mijn abonnee. Dus ik ben in zee gegaan met deze aanbod van hun.
Keurig nettjes ging het geld van mijn rekening zoals afgesproken.
Dus vorig jaar nov 2019.
Was mijn abonee aan het aflopen.
Ik stap een vodafone winkel binnen voor een nieuwe verlenging met een fone.
De mederwerker zei dat ik een blokkade had staan?
En dat hij hierover contact ging op nemen met vodafone klantenservice.
Ik zei blokkade! Ik ben al 11 jaar trouwe klant bij vodafone, dat is raar?
Zo gezegd zo gedaan. Rond sinterklaas hoorde ik nog steeds niets hierover?
Weer na vodafone? De mederwerker was vrij, en niemand wist hier wat van?
Ik zei, dat is raar ik was hier in november op blackvrijday?
Kon het aantonen op mijn telefoon.
De mederwerker belde naar vodafone en liet de telefoon op spieker staan.
Ik kon het hele gesprek mee luisteren.
De persoon aan de andere kant van de lijn zei. Dat er heel veel niet klopte, gekoppeld aan deze abonnee?
Hij zei dat een mederwerker van vodafone, moet willig de kosten van mijn telefoon weg heb gehaald van de rekening.
En dat daardoor ik alleen maar abonnement kosten betaalden.
En dus niet de telefoon?
Maar die kreeg ik toch gratis?
Volgens de telefoonmederwerker, klopte er niet veel van, en kon deze persoon zelfs onslagen worden?! Hij ging gelijk een klantendossier aanmaken, over deze kwestie! Toen kreeg ik een mailtje met de volgende info.

(Zie kopie mail van 5 maart 2020)

Beste mevrouw Natte,

Naar aanleiding van uw klacht informeer ik u als volgt.

Op 09-07-2018 heeft u een bestelling geplaatst met order nummer 282722226

U heeft toen een Red abonnement voor 2 jaar afgesloten een toestel de Samsung Galaxy S9 64GB Purple
Volgens de bestelgegevens zou u voor dit toestel € 22,00 per maand betalen

Door een technische fout is uw toestelbetaling niet eerder gestart en hebben wij deze kosten alsnog aan u doorberekend.

Het betreffende gesprek is niet meer terug te luisteren daar het te lang geleden is.

U heeft het toestel ontvangen en Vodafone heeft conform de afspraak op papier de kosten in rekening gebracht.
Ik kan u daarom geen tegemoetkoming in de kosten geven

Vertrouwende u voldoende te hebben geinformeerd

Met vriendelijke groet,

Robert
VodafoneZiggo Complaints.

Toen kreeg ik ook nog eens deze mail op de zelfde datum: 5 maart 2020.

Beste Mevrouw Natte,

Je verzoek met nummer 9377557 is afgehandeld. We hebben alles opgeslagen, dus je kunt de gegevens nog bekijken via My Vodafone. We hopen dat we je goed hebben geholpen.

Heb je nog vragen? Bel ons dan op 1201 of 0800-0094, of kijk op vodafone.nl voor meer opties.

Groet,

Team Vodafone

Door wat een mederwerker van vodafone via de spieker had gezegd!
Dat deze zaak stinkte, en dat hij dit tot de bodem ging uitzoeken, en dat hij zei, dat zelfs mederwerkers onslagen kunnen worden hierdoor?!
Heb ik sterk het vermoede dat jullie dit wel weten, maar het in de dovepot stoppen???

Ik vind dit te vergaan, daardoor heb ik besloten om te stoppen klant van vodafone te zijn na 11 jaar trouwe klant te zijn.

Ik hou er niet van om opgelicht te worden, en ben nu heel erg boos en ga hier werk van maken.
Als vodafone de rotte appels niet opruimt en waarschijnlijk ik niet de enige bent!
Stap ik naar Radar.
Als hier niet heel snel wat aan gedaan wordt.
Ik ben een rechtvaardig persoon, en hoop dat vodafone dat ook zal zijn!?

Met vriendelijke groeten, on tervrede klant.
Amalia natte

P.S: en nu mag de klant opdraaien voor de kosten, terwijl sommige mederwerkers van vodafone, hier bewust van zijn. Vind ik dat dit slordig afgehandeld is deze case?

Bewijs

Vodafone abonnement gekregen gesproken met Rayshree via Vodafone Telesales op 09-07-2018
Tijd: 16:46 uur.

Wo 22-01-2020 gesproken met Felicia van Vodafone klantenservice zij heeft geadviseerd Do 23-01-2020 afdeling financiën te bellen

Do 23-01-2020 gesproken met Maurro hij heeft de betaling tijdelijk ingevroren tot Do 06-02-2020. Zosnel mogelijk mail sturen en klacht uitleggen en naar onderzoeken vragen.

vrijdag 28-02-2020 gesproken met Anna van afdeling ceas aan maken.

gesproken 02-05-2020 met mevr. Elvan over mijn blokkade, zei gaat een korte samenvattingen maken van mijn klacht. doorverbonden met afd. betalingsregeling gesp, met mevr. Bianca. zei hangt gewoon op?
weer gebeld naar die afd, gesp. met dhr. Wannes. Betalingsregeling afgesproken van 12 termijnen €35, elke 20e per maand. Blokade opgeheven!

Gewenste Oplossing:

Nu een betaalingsafspraak geregeld, om de blokkade op te heffen, waar ik niet mee eens ben!
Dit moet uitgezocht worden, want hier klopt er iets niet. Na 11 jaar klant ben ik weg bij vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Amalia Yvonne Natte
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie