Klacht: onbeschofte behandelling door supervisers adoella en mvr ousel liegen dat ze barsten en laten klant drie dagen zonder internet terwijl ik tegoed hadt die is gewist door spook blox zonder toe stemming

frenkie 1970 op 11 februari 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 11 februari 2016

Een klant van Vodafone ervaart onbeschoft gedrag van de supervisers Abdoella en mevrouw Ousel, die volgens hem valse beloften doen en liegen. De klant meldt dat hij drie dagen zonder internet heeft gezeten, terwijl zijn tegoed door een spook blox zonder toestemming is gewist. Ondanks het indienen van een klacht op 14 januari, is deze nog steeds niet opgelost.

Mijn Klacht:

Onbeschoft behandeld door superviser abdoella en mvr ousel valsen neloofte en liegen bah ik heb een klacht in gediend 14 jan en die is nog steeds niet op gelost maarintwrnet heb ik niet

Gewenste Oplossing:

Vergoeden van de schade

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie