Klacht: onbereikbaar en slecht behandeld

M.Ras op 08 augustus 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 8 augustus 2014

Een klant van Vodafone heeft sinds januari 2014 een abonnement van 60 euro per maand, maar ervaart vanaf het begin problemen met internet en bereik. Ondanks herhaaldelijke contactmomenten met de klantenservice, waaronder het ontvangen van een nieuwe simkaart en de belofte van een onderzoek, is er geen oplossing geboden. Na acht maanden blijft de klant onbereikbaar en ontevreden over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds begin januari 2014 een abonnement van 60 euro per maand bij de vodafone, ik heb mij in de telefoonwinkel overlaten halen om vodafone te nemen omdat dit een goede maatschappij zou zijn en ook voordelig, vanaf de eerste dag dat het abonnement in ging heb ik alleen nog maar problemen geen internet en geen bereik ik heb meerdere malen met vodafone gebeld deze zeiden dan probeer de simkaart in een ander toestel ik heb dit geprobeert en dit werkte niet, toen kreeg ik weer een nieuwe simkaart ook met deze nieuwe simkaart nog steeds het zelfde probleem. Toen zouden ze een onderzoek starten om te kijken wat het probleem is hier hebben we nooit meer iets over gehoord. Nou vandaag 6 augustus 2014 (inmiddels 8 maanden verder) weer voor de zoveelste keer gebeld omdat ik nu helemaal niks meer kan. Ik kreeg een zeer aardige vrouw aan de telefoon die ook echt wou helpen voor een oplossing na 3 kwartier kwam eruit dat er meerdere onderzoeken zijn geweest en dat het internet hier in huis heel slecht is en dat ze kosteloos een internetversterker zouden opsturen, allemaal heel aardig maar dan heb ik buiten nog geen bereik dus als ik de deur uit ben kan ik niemand bellen, smsen etc. hiervoor zou ik door verbonden worden met een collega die daar overging na een kwartier in de wacht te hebben gezeten werd de lijn verbroken en kon ik weer opnieuw de klantenservice bellen toen na 5 min kreeg ik een man aan de telefoon die mij voor mijn gevoel zeer asociaal behandelde en ook zeker niet klantvriendelijk was ik kon hem weer opnieuw het probleem uitleggen, vervolgens werd er gezegt dat ik nog nooit met vodafone gebeld heb terwijl zijn collega alles terug kon vinden ook moesten wij voor de internet versterker 85 euro betalen terwijl zijn collega zei dat dit kosteloos gedaan word omdat we nog steeds met problemen zitten door vodafone en voor mijn problemen met bereik als ik buiten was moest ik maar voor lief nemen en daar kon niks aan gedaan worden. Super zo’n abonnement waar je wel elke maand 60 euro voor mag betalen en er helemaal niks voor terug krijgt echt super veel spijt dat ik ooit aan vodafone begonnen ben. Ik hoop dat er op deze manier wel een contact komt met een oplossing want zoals ik vanmorgen behandeld ben zou vodafone zich diep moeten schamen. ik moet me overal aan houden wat ik ook doe maar dan verwacht ik wel dat het van 2 kanten komt voor mij voelt het echt als oplichting.
Mocht ik hier geen reactie of oplossing voor krijgen dan ga ik tros radar en kassa informeren over mijn ervaring met de vodafone.

Gewenste Oplossing:

't liefst wil ik van de vodafone af vanwege tot nu toe de zeer slechte ervaring en dit dan ook kosteloos.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie