Klacht: nieuwe telefoon

bianca kaus op 02 juni 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 2 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zondag heeft mijn dochter haar abonnement verlengd en een nieuwe samsung galaxy s5 gold genomen. Zondagavond merkte ze dat haar mobiel af en toe niet ontgrendelde. Dit gebeurd steeds vaker, ze krijgt steeds zwart beeld en af en toe ontgrendeld hij. Vandaag is ze terug geweest naar de winkel. Ze moest hem daar laten om hem na te laten kijken, dit heeft ze niet gedaan, omdat ze anders geen mobiel had. Ik sta erop dat mijn dochter een nieuwe mobiel krijgt, want na 3 dagen hoort haar nieuwe mobiel niet kapot te zijn.

Gewenste Oplossing:

Als mijn dochter een nieuwe mobiel krijgt, bij samsunggarantie opgezocht binnen 8 dagen mobiel kapot dan hoor je een nieuwe toestel te krijgen zonder reperatieprocedure. We zijn in de vodafonewinkel nijmegen broerstraat geweest

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie