Klacht: Nieuwe mobiele abonnement

Andi op 18 april 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 april 2015

Een klant heeft op 12 februari 2015 een overstap gemaakt van T-Mobile naar Vodafone, inclusief een nieuwe Samsung S5. Op de dag van de overname, 19 maart, ontving de klant geen nieuwe simkaart of toestel en kreeg te horen dat de koerier geen voorraad had. Ondanks herhaaldelijk contact met zowel Vodafone als de koerier, bleef de situatie onopgelost, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Hallo , op 12 februari 2015 ben ik via internet overgestapt van T-mobile naar Vodafone met telefoonnummer overname en met een nieuwe toestel Samsung S5. Op 19 maart zal de overname door Vodafone plaats vinden. Vodafone heeft mijn abonnement stopgezet bij T-mobile, het datum was door hun bepaald. Op 17 maart heb ik naar Vodafone gebeld omdat ik nog steeds geen nieuwe simkaart heb gehad en geen nieuwe toestel. Als antwoord kreeg ik te horen dat hun niets weten en ik zelf contact moet opnemen met de koerier (bedrijf Digilogic). Daar heb ik gehoord dat ze nog steeds geen nieuwe toestel hebben op voorraad en dat ik terug moet bellen naar Vodafone. Bij Vodafone hebben ze gezegd dat alles goed komt dat hun ermee bezig zijn. Op 19 maar om 9uur heeft T-mobile hun diensten uitgezet. Sinds dit moment zijn 9-10 dagen afgelopen totdat ik een nieuwe simkaart heb gekregen. Dit betekend in totaal ruim 15 keer bellen naar Vodafone en 3 bezoeken in een Vodafone winkel. De volgende 5 dagen was ik weer met Vodafone bezig om gebruik te kunnen maken van internet. Dit heeft mijn als ondernemer ongeveer 40% van mijn inkomen gekost. Bovendien sinds 12 februari heb ik nog steeds geen nieuwe toestel ontvangen, die al lang ik betaald. Bij Vodafone hoor ik iedere keer dat hun nog steeds geen toestel voor mij hebben.
Twee weken geleden heb ik weer naar Vodafone gebeld met een vraag of ik een andere toestel toestel kan krijgen ipv Samsung S5 Black , misschien een witte of gouden kleur (maakt niet uit wat als ik maar een nieuwe toestel heb). Ik kreeg te horen dat dit onmogelijk is omdat de order als geplaatst was en verwerkt en hun kunnen niets veranderen en moeten dit toestel leveren welke was besteld. Het geld dat ik op 12 februari heb betaald voor een nieuwe toestel krijg ik ook niet terug omdat het onmogelijk is.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik z.s.m. een nieuwe toestel in mijn handen heb. Graag wil ik een voorstel ontvangen van Vodafone met een compensatie voor de twee weken die ik geen gebruik kon maken van het nieuwe abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie