Klacht: Mobiel internet

arash112 op 29 december 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 29 december 2013

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over het blokkeren van zijn mobiel internet, omdat hij volgens Vodafone meer dan 100 euro over zijn bundel van 750 MB zou zijn gegaan. De klant betwist dit, aangezien hij de afgelopen week voornamelijk gebruik heeft gemaakt van wifi en vermoedt dat een e-mail van 1.2 MB die hij eerder verstuurde, herhaaldelijk wordt verzonden, wat leidt tot het hoge dataverbruik.

Mijn Klacht:

Onderstaand bericht heb ik gisteren naar uw facebookpagina verstuurd.
———————————————————
Beste Vodafone,

Afgelopen zaterdag kreeg ik een smsje van u dat mijn mobiel internet geblokkeerd is omdat ik ruim aan 100 euro over mijn internet bundel heen zou zijn. Ik heb een bundel van 750 mb en ik zou nu in twee weken tijd meer dan 3 gb hebben verbruikt! Terwijl ik afgelopen week ook nog eens ziek thuis in bed lag en daardoor alleen maar gebruik heb gemaakt van de wifi verbinding.

Na een gesprek met één van uw medewerkers ben ik achtergekomen dat ik twee weken geleden een e-mail had verstuurd via mijn mobiele telefoon naar een kennis ter grote van 1.2 mb en datzelfde mailtje wordt nu om de paar minuten via het toestel, server of wat dan ook telkens opnieuw verstuurd. U kunt zich dan ook voorstellen dat ik daarom absoluut niet eens bent met de door u extra in rekening gebrachte kosten. Ik kan geen genoegen nemen met een antwoord dat het mijn eigen verantwoordelijkheid is om het verbruik in de gaten te houden. Ik heb het toestel van u gekregen en het email applicatie wat het probleem veroorzaakt stond er standaard op. Dan mag ik ook verwachten dat het goed werkt en niet een mailtje 2000 (zo vaak staat het inmiddels bij mijn verzonden items) keer opnieuw verstuurt. Ik hoop dat u begrijpt dat ik hier weinig aan kan doen en dat u zich coulant wilt opstellen tegenover een trouwe klant. Alvast bedankt.

Hierop het volgende antwoord gekregen via een privebericht:

Hallo Arash, de kosten voor internet zijn terecht. Jouw toestel heeft met jou gebruik verbinding gemaakt met internet. Wij registreren alleen wat daadwerkelijk gebruikt is. Ik begrijp dat jij het niet fijn vindt en dat je geschrokken bent, maar de kosten zijn terecht.

Als je wilt dat ik de internet blokkade voor je verwijder hoor ik het graag van je. Groetjes, Rachelle

Zoals jullie zien een standaard antwoord waar de gevoelens van de klant compleet links gelaten wordt. Nogmaals het is niet mijn probleem dat een e-mail zichzelf talloze keren opnieuw gaat versturen. Dan moeten jullie maar beter samenwerken met Samsung of Hotmail. Ik ga de kosten in elk geval niet betalen.

Met vriendelijk groet,
Arash Omar

Gewenste Oplossing:

Kwijtschelden van de extra internet kosten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie