Klacht: misleid door verleniging abonnement

spikeyminie op 06 december 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Klacht is opgelost.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 6 december 2012

Een klant van Vodafone ervaarde problemen na een telefonische aanbieding om zijn abonnement te verlengen. Na akkoord te zijn gegaan met een lager tarief, ontving hij onverwacht een hoge rekening van € 650,05, ondanks dat hij op de dag van het dataverkeer in het ziekenhuis was. Na meerdere telefoontjes met verschillende afdelingen kreeg hij tegenstrijdige informatie over zijn bundel.

Mijn Klacht:

In de maand juli werd ik telefonische benadert dat mijn abonnement afliep in setember 2012 en of ik deze wilde verlengen met een aanbod dat mijn bel gedrag veel minder was dan de bundel die ik nu had kon deze verlage naar € 10,00 i.p.v. de € 20,00 die ik nu per mnd betaalde dus minder sms en bel minuten ben er mee akkord gegaan. betaalde op 24-09-2012 € 10,00 en op 29-10-2012 € 36,.. nu kreeg ik een rekening ven € 650.05 in november ik heb gelijk gebeld heb diverse afdelingen aan de tel gehad dat was op 30 nov van 12:30 tot 15:30 van kastje naar de muur de een zei u heeft helemaal geen internet bundel de ander zei ja u heeft wel een bundel het data verkeer was op 19 okt begonnen maar die dag heb ik in het ziekenhuis gezetten omdat mijn kleinzoon is geboren ik heb die dag geen telefoon gebruik. De ander zei ik heb overlegt met leidinggevende de afdeling verkoop heeft een fout gemaakt moet terug betaald worden maar weer doorverbonden ect om lang verhaal kort te maken. een telfoon zaak in mijn woonplaats heeft ook contact met vodafone opgenomen. Omdat ik daar een andere telefoon heb gekocht omdat ik de bij verlenging een samsung galaxy mini2 had gekregen maar deze niet meer vertrouw omdat ik nooit internet op mijn mobiel. daar is toen weer zowel door deze jongeman als mijzelf weer een paar keer het hele verhaal afgedraaid. Als zij even naar mijn betaalverleden kijken zien zij dat ik vanaf 2010 altijd rond de €20,00 betaaldt heb met een enkele uitschieter in de maand okt omdat ik dan op vakantie bet naar thuisfront. IK heb ook volgens de man van de telefoon winkel heb ik bepaalde service berichte er niet bij zitten die gratis worden aangebode en volgens een werknemer van vodafone geen goede bundels gekregen dat is hun fout ik had een goede bundel tot september 2012 nooit geen probleem. Nu wordt er weer gezegt dat niet iemand van verkoop mijn heeft benaderdt maar iemand van campage verkoop. Nu ik weet niet wie ik nog bij vodafone moet bellen kastje naar de muur en wordt niet terug gebeld met een oplossing. vraag mij af of zij wel serieus met deze klacht omgaan.

Gewenste Oplossing:

Dat zij mij netjes terug bellen en als oplossing de nota opnieuw berekenen met alleen kosten van bellen en smsjes want het Internet heb ik nooit gebruik op mijn mobiel,

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 17 januari 2013 om 11:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht is opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vodafone beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie