Klacht: Diverse klachten

YWervenbos op 20 juli 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 20 juli 2015

Een klant van Vodafone heeft klachten over het niet incasseren van rekeningen ondanks een automatische incasso, wat leidde tot een dreigende afsluiting van de diensten. Na contact met de klantenservice, waarbij de klant de fout bij Vodafone aangaf, werd er toch een betaling geëist voor een bepaalde datum. De klant werd echter al voor deze datum afgesloten en ondervond problemen met het bereiken van de juiste afdeling, wat resulteerde in lange wachttijden.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik geconstateerd dat Vodafone, ondanks omzetten naar automatische incasso, de rekeningen niet heeft geincasseerd waardoor ik een behoorlijk bedrag moest betalen om afsluiting te voorkomen.
Na contact te hebben gehad met Vodafone, waarbij ik heb aangegeven dat de fout bij hen ligt en dit niet mogelijk, kreeg ik te horen dat dit toch in één keer betaald moest worden en voor X datum op de rekening moest staan.
Tot mijn verbazing werd ik echter al voor X datum, afgesloten en na dagenlang contact proberen te krijgen met betreffende afdeling (waar de verbinding continu al verbroken werd zonder te woord te worden gestaan) tot twee maal toe via een omweg uiteindelijk toch op de juiste afdeling terecht gekomen. Dat ik hiervoor (alles bij elkaar) 1 1/2 uur in de wacht heb gestaan neem ik maar even voor lief, maar elke tegemoetkoming wordt van tafel geveegd.

ter aanvulling: het bedrag is reeds betaald maar kan volgens hen nog wel dagen duren voordat het op de rekening staat.

Gewenste Oplossing:

Allereerst uiteraard zodra de blokkade is opgeheft, maar zou sowieso graag bericht ontvangen wanneer het nummer is aangesloten zodat ik de komende dafen niet weer uren (helaas niet overdreven) bezig ben met de klantenservice te bereiken om na te vragen of zij de betaling willen nakijken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie