Klacht: Bestelling geannuleerd, en TOCH incasso’s gedaan!

Leppy op 22 februari 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 12 mei bevestigt Vodafone per email de annulering van mijn bestelling.
Op 27 juli vindt een incasso plaats voor 14,99, net als op 21 aug en 18 sept. Begin okt zie ik dit bij het internetbankieren en ik bel Vodafone. Ze zullen de fout corrigeren.
Op 20 okt weer een incasso… Op 5 nov weer gebeld, er wordt een ‘case’ aangemaakt. Op 6 nov wordt de ‘case’ gesloten zonder enige verder informatie. Ik zou hiervoor naar ‘My Vodafone’ moeten gaan. Ik had aan de telefoon al duidelijk gemeld dat ik GEEN Vodafone klant was, dus ik KAN helemaal niet naar ‘My Vodafone’, al zou ik het willen.
Gelukkig zijn de onterechte incasso’s gestopt, al blijft het een mysterie hoe die hebben kunnen gebeuren.
Mijn geld, 4 x 14,99 = 59,96, heb ik nog altijd NIET terug.

Gewenste Oplossing:

Ik wil zo snel mogelijk mijn geld terug met de wettelijk verplichte rente.
Ik heb alle begrip voor fouten die mensen kunnen maken, maar zulke blunders, die nota bene pas na herhaaldelijk melden door de benadeelde klant worden gestopt, zijn schandalig. Ik wil dus ook een vergoeding voor de extra telefoonkosten die ik heb moeten maken om Vodafone te bellen, en ook voor de ergernis en frustratie om de hele gang van zaken.
Hoe is het in vredesnaam mogelijk dat er, ZONDER handtekening, ZONDER telefonisch akkoord, ZONDER enige toestemming, zomaar een incasso plaatsvindt voor een dienst die niet eens wordt geleverd??? En dan ook nog eens pas 2 maanden NA de annulering van de bestelling? Hier wil ik opheldering over, dit is zo fantastisch incompetent en amateuristisch, ik ben echt benieuwd hoe dit zo vreselijk fout heeft kunnen gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie