nepfactuur
Klacht van acchama op 02 mei 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Wij krijgen als bedrijf nepfacturen binnen, we hebben totaal niks met vodafoon. maar willen wel dat jullie hiervan op de hoogte zijn. Lees meer
Bij Vodafone zijn 47 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Vodafone.
Vodafone is wereldwijd één van de grootste aanbieders van mobiele telefonie. Ontvangt u wel eens een onjuiste factuur? Heeft u last van slecht... Lees meer >
Vodafone is een bedrijf actief in de categorie Mobiele Telefonie. Op Klacht.nl zijn in totaal 6976 klachten gemeld over Vodafone. Hiervan zijn er 2402 opgelost (35%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Vodafone delen.
De meest voorkomende klachten over Vodafone gaan over: vodafone, kosten, klantenservice, telefoon, bereik. Op basis van de 6976 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Vodafone is 35%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Vodafone:
1. Neem eerst contact op met Vodafone — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Klantenservice: https://bit.ly/gFsQQQ
Twitter/X: @vodafoneNL
U kunt een klacht over Vodafone indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Vodafone.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.976 klachten over Vodafone ingediend, waarvan 46 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Mobiele Telefonie, klachtmelden.
Van de klachten over Vodafone wordt 35% opgelost. In totaal zijn 2.427 van de 6.976 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Vodafone gaan over Beschadigd product of pakket van Vodafone, Klantenservice problemen met Vodafone, Retour en terugbetaling problemen met Vodafone. Bekijk alle Vodafone klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Vodafone via de supportpagina, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Vodafone actief klachten behandelt.
U kunt uw Vodafone abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van acchama op 02 mei 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Wij krijgen als bedrijf nepfacturen binnen, we hebben totaal niks met vodafoon. maar willen wel dat jullie hiervan op de hoogte zijn. Lees meer
Klacht van Omegapower op 30 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Op 11 april heb ik mijn telefoon Samsung S4 naar de Vodafone winkel in Bergen op Zoom gebracht om hem te laten maken. Ze hebben mij specifiek verteld dat het tussen de 5 a 10 dagen gaat duren. De medewerkers... Lees meer
Klacht van Raja1 op 30 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Ondanks meerdere keren telefonisch contact te hebben gehad met Vodafone en een paar keer een brief te hebben geschreven is mijn abonnement die in september 2015 was verlopen nog steeds niet omgezet naar een sim only. Vodafone blijft nog steeds... Lees meer
Klacht van Johan7016 op 30 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Er worden kosten gerekend van 50 euro terwijl dynalogic niet op het juiste adres is geweest. Nu dreigt Vodafone mijn tel af te sluiten. Ik heb al diverse klachten ingediend maar geen gelijk gekregen. Omdat er wordt geschuild achter... Lees meer
Klacht van Manuèle Albers op 29 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Mijn internet verbinding van Vodafone thuis via glasvezel is vele malen trager als mijn kabelverbinding met Ziggo. Tevens veel minder mogelijkheden. Spijt van de overstap. Lees meer
Klacht van Manuèle Albers op 29 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Mijn internet verbinding van Vodafone thuis via glasvezel is vele malen trager als mijn kabelverbinding met Ziggo. Tevens veel minder mogelijkheden. Spijt van de overstap. Lees meer
Klacht van Hivista Admin op 29 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
xxxxxxxxx Lees meer
Klacht van CharlyFritsJimmy op 29 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Ik heb de afgelopen maanden zeer hoge rekeningen gehad. Nu blijkt dat ik onbewust ben aangemeld voor bepaalde sms diensten. Ik ben vanmorgen bij de phonehouse in Emmen geweest, zij hebben mij (na overleg met Vodafone)uitgelegd hoe dat kan. Volgend... Lees meer
Klacht van Rijnland1 op 28 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
ik heb al een keer een klacht ingediend {18-1-2016} over de ongevraagde smsjes van november en december 2015 en januari 2016. Tot op heden nog niks gehoord. Het gaat over een bedrag van november 2015: 85,99 ... Lees meer
Klacht van Ilhamallaoui op 28 april 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie
Hallo hierbij wil ik en klacht maken met betrekking tot mijn rekening van maart ben het niet eens heb nooit gebruik kunnen maken van het internet in het buitenland.toen ik deze abonnement aan ging was de afspraak dat ik 60... Lees meer