Klacht: Meerdere keren opgelicht

Xavierveldhuis op 26 januari 2023 over Vinted.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vinted.nl
Status Open
Datum 26 januari 2023

Een gebruiker van Vinted.nl heeft meerdere keren geld verloren door de verkoop van namaak schoenen op het platform. Ondanks het leveren van bewijs van de neppe schoenen, ontvangt de gebruiker het geld niet terug omdat er niet tijdig gereageerd is op verzoeken om foto's.

Mijn Klacht:

Ik ben nu al meerdere keren geld kwijtgeraakt aan vinted en eis mijn geld terug. Veel mensen verkopen namaak schoenen op vinted en omdat ik niet binnen de tijd reageer om foto te sturen van een deel van de neppe schoenen waar ik duidelijk en concreet bewijs van lever word het geld alsnog overgemaakt aan de verkoper.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld gerefund krijgen ik ben nu al meer dan €300 kwijt aan schoenen die geen waarde hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vinted.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vinted.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Xavierveldhuis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten