Klacht: Verzoek om persoonlijk contact in plaats van digitaal

klager49231282 op 01 oktober 2026 over de Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 oktober 2026

Een klant van De Telegraaf heeft moeite met het digitaal indienen van een klacht via WhatsApp en verzoekt om persoonlijk contact. De klant geeft aan niet digitaal vaardig te zijn en vindt het belangrijk om de klacht op een begrijpelijke manier te kunnen delen.

Mijn Klacht:

Ik heb geprobeerd contact op te nemen met De Telegraaf, maar ik krijg de instructie om mijn verhaal per WhatsApp door te geven. Dit lukt mij echter niet, omdat ik niet digitaal vaardig ben en graag persoonlijk contact wil. Het is voor mij belangrijk om mijn klacht op een begrijpelijke manier te kunnen delen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een telefoongesprek met een medewerker, zodat ik mijn situatie persoonlijk kan toelichten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over de Telegraaf

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM