Klacht: weigeren achtergelaten lader na te sturen.

rubenendaan op 17 juni 2015 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 17 juni 2015

Tijdens een verblijf in Hotel Van der Valk Dordrecht ontdekte een gast na thuiskomst dat hij zijn smartphone-lader had achtergelaten. Hoewel het personeel de lader had gevonden, weigerde het hotel deze op te sturen, zelfs niet tegen vergoeding van de verzendkosten. De gast voelde zich teleurgesteld over de service, vooral gezien de kosten van zijn verblijf.

Mijn Klacht:

van 14 tot 17 juni verbleven in Hotel Van der Valk Dordrecht (kamer 604). Bij thuiskomst bleek dat ik de lader van mijn smartphone per ongeluk had achtergelaten. Gelukkig had personeel van het hotel de lader gevonden en gemeld bij de receptie. Toen ik vroeg of ze de lader in een enveloppe konden stoppen en naar mij konden sturen werd mij te verstaan gegeven dat Van der Valk geen geld wilde uitgeven aan nasturen van vergeten artikelen. Nou waren de drie overnachtingen in dit hotel niet de goedkoopste en heb ik ook nog de maaltijden hier genoten. Ik schat dat het opsturen van deze lader ongeveer 2 euro gaat kosten, maar dat is Van der Valk te veel. Ik wil de verzendkosten ook wel terug betalen, maar er was niets te regelen. Ik moet zelf maar langskomen.
Een koude douche voor dit hotel. Bah.

Gewenste Oplossing:

ik wil graag de lader opgestuurd hebben. De kosten hiervoor wil ik zelf wel betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van der Valk

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van der Valk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van der Valk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM