Klacht: Vieze badkamer hotel purmerend

Ter Heijden op 23 oktober 2019 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 23 oktober 2019

Een gast heeft op 12 oktober in Hotel Purmerend ingecheckt en was zeer ontevreden over de staat van de badkamer, die volgens hem vies en vol schimmel was. Hij beschrijft problemen met het doucheputje en de algehele uitstraling van de kamer als donker en kil, wat niet overeenkomt met de verwachtingen van een comfort kamer. De gast besluit nooit meer terug te keren en raadt anderen aan hetzelfde te doen.

Mijn Klacht:

12 oktober ben ik ingecheckt in Hotel Purmerend. We zijn hier al eerder geweest en was toen al oud en gedateerd, maar was te doen. Nu was het echt verschrikkelijk. De badkamer was zo vies en vol met schimmel,voegen die oranje zijn en kranen die zwart zien van de schimmel en kost gewoon 108,00 euro!!! Een comfort kamer zonder comfort. Ben toch gaan douche en wat gebeurd er: het douche putje komt los en de bak loopt vol met water en de resten en haren van de vorige gasten komt langs mijn voeten drijven. Dit was echt de druppel, zo vies. Voetschimmel oplopen is hier echt aanwezig en voor de rest is de kamer donker en kil en zeker geen comfort. Ik kom hier nooit meer en raad het iedereen ook af.te duur en niet Van der Valk waardig!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn centjes terug. Het hele bedrag en dan ga ik naar een van der valk die wel schoon is en comfort bied.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van der Valk

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van der Valk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ter Heijden
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM