Klacht: terugbetalingsduur corona voucher

CM867 op 26 november 2020 over Vakantiediscounter in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 26 november 2020

Een klant van Vakantiediscounter heeft enkele maanden geleden een reis geboekt die geannuleerd werd door de coronacrisis. Na het indienen van een verzoek om terugbetaling, is de klant ontevreden over de lange wachttijd van enkele maanden tot een half jaar voor de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb enkele maanden geleden een reis geboekt maar die is geannuleerd door de corona crisis. Toen kon ik niet meteen de terugbetaling in gang zetten dat heb ik kortgeleden gedaan. Echter lees ik nu dat de terugbetaling enkele maanden to9t een half jaar kan gaan duren en daar ben ik niet akkoord mee.

Gewenste Oplossing:

De terugbetaling binnen enkele dagen op mijn rekening is toegekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vakantiediscounter

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vakantiediscounter nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door CM867
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM