Mijn Klacht:
Mijn pakje is al langer dan een week vastgehouden in het magazijn.
Ik heb UPS meerdere mails gestuurd in de loop van de week maar heb geen enkel antwoord gekregen.
Uiteindelijk heb ik proberen bellen, eerst en vooral was het enorm moeilijk om verbonden te geraken met een echt persoon, je moet door een hele lijst gaan van vragen en zelfs dan verbindt je niet, ik heb meerdere keren moeten afleggen en terugbellen en een andere keuze maken tot ik eindelijk verbonden werd.
De contactpersonen zei dat hij een ‘case’ ging maken en dat mijn pakje vast zat bij de douane in Brussel, verder wist hij zelf niets en zei hij dat er contact met mij zou opgenomen worden in de loop van de week.
Ik ben nog steeds niet gecontacteerd geweest, en mijn pakje is nog steeds vast.
Dit is zonder twijfel de meest frustrerende ervaring dat ik ooit heb gehad met een postbedrijf, de klantenservice bestaat zo goed als niet en zelfs als je bij iemand geraakt, die kan je amper verder helpen.
Het ergste van al is dat ik gewoon van niets weet, ik wordt niet gecontacteerd en ik heb nog steeds geen idee waarom mijn pakje vast zit en wanneer die ooit zal komen.
Mijn tracking nummer is: 1ZX2887A0400317784
Ik heb dit reeds gepost maar er stond ‘afgesloten door melder’, wat ik helemaal niet heb gedaan.
Gewenste Oplossing:
Dat mijn pakje zo snel mogelijk wordt geleverd en dat ik liefst wordt gecontacteerd met een reden waarom mijn pakje vast zit in de eerste plaats.
