Bij UPC zijn in totaal 2.001 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling over alle jaren is 2.6/10 (45 stemmen). Dien een klacht in over UPC. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
UPC is aanbieder van TV, Internet en telefonie. Dit zijn diensten waar bijna iedereen in Nederland wel gebruik van maakt en dagelijks nodig heeft. Het... Lees meer >
UPC is aanbieder van TV, Internet en telefonie. Dit zijn diensten waar bijna iedereen in Nederland wel gebruik van maakt en dagelijks nodig heeft. Het is vervelend als er problemen zijn waardoor u bijvoorbeeld onbereikbaar bent. Ook kan er tijdens het overstappen iets mis zijn gegaan. Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat UPC kan reageren en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over UPC melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met UPC? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij UPC, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van UPC contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over UPC indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor UPC.
Hoeveel klachten zijn er over UPC?
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.001 klachten over UPC ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Lost UPC klachten op?
UPC reageert niet via Klacht.nl.
Wat zijn de meeste klachten over UPC?
De meest voorkomende klachten over UPC gaan over Onverwachte kosten of een te hoge rekening bij UPC. Bekijk alle UPC klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Hoe neem ik contact op met UPC?
U kunt contact opnemen met UPC door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van UPC?
UPC heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,6 op 10, gebaseerd op 45 beoordelingen.
Is UPC betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft UPC een gemiddelde beoordeling van 2,6 op 10 uit 45 beoordelingen en 2.001 klachten, waarop UPC via Klacht.nl niet reageert. Of UPC betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Hoe zeg ik mijn UPC abonnement op?
U kunt uw UPC abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van benjaminverveer007 op 09 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Sinds onze verhuizing op 30juni niet alle diensten beschikbaar van het pakket, waarvoor we wel betalen. Tot nu toe 3x contact gehad per telefoon (met mobiel). De eerste keer vanaf me werk gebeld of de verhuisservice wel goed was gegaan... Lees meer
Klacht van J.Hendriksen op 09 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Woesdag 4 en donderdag 5juli viel bij ons van 14.oo uur tot
22.30 alles uit.Dit was heel erg omdat we met enstige zieken
te maken hadden op dat moment.
Mijn buurman en buurvrouw zijn mensen op leeftijd,87-85 en ook ziek, en die... Lees meer
Klacht van Bert Bouwhuis op 09 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Na aanschaf van de DVR optie bij UPC Digitale TV blijkt het apparaat direct niet goed te werken (vele malen spontaan herstarten). Helpdesk werkt eerst goed mee en laat mij een "Clear" operatie uitvoeren. Nadat het apparaat de volgende dag... Lees meer
Klacht van desluis op 09 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
de upc mediabox valt meerdere keren per dag uit
start na ongeveer 5 minuten weer op met software upgrate doet het dan weer een poosje en valt dan weer uit Lees meer
Klacht van mbrant op 06 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Klacht Nogmaals Melden UPC
Lezers van deze eerdere klacht: 58
We hebben enige tijd geleden de Philips DCR 8111 HD DVR ter reparatie aangeboden. Het terugspoelen werkte niet goed.
Nu worden we geconfronteerd met een grote teruggang en flinke problemen bij de... Lees meer
Klacht van Ed Meijer op 05 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Ik heb een aanbieding ontvangen per brief om als KLANT met een persoonlijke aanbieding,dat alleen geldt voor een UPC klant. Op internet kan iedereen van deze aanbieding gebruik maken. Dat geeft natuurlijk een raar gevoel en ik denk minachting van... Lees meer
Klacht van jopieslim op 04 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Ik ben van KPN overgestapt naar UPC, Bij KPN werkte de interactive tv niet
fout in de software, daar waren ze van op de hoogte, sturen mij toch doodleuk het pakket toe.
Naar UPC alles in een internet 50mb tv en bellen,
internet... Lees meer
Klacht van blablabas op 04 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Ik zit nu ongeveer 1.5 jaar bij UPC (niet bij keuze trouwens, UPC is de enige provider die men hier in de containers in Amsterdam kan krijgen), en ik krijg een boete omdat ik 2 maanden mijn internet niet heb... Lees meer
Klacht van staaltje op 03 juli 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1
Geachte heer/mevrouw.
Wij zijn nu al meer dan twee weken bezig om een contract dat we met jullie hebben gesloten rond te krijgen en tot vandaag is het nog steeds niet rond.
We hadden Digitale TV met royaal pakket en film 1... Lees meer