Klacht: geen bezorging, geen restitutie

Gijs Janssen op 04 april 2020 over thuisbezorgd.nl in de categorie Maaltijdbezorging

thuisbezorgd.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Maaltijdbezorging
Status Open
Datum 4 april 2020

Een klant heeft op 20 maart een bestelling geplaatst via Thuisbezorgd.nl, maar deze is niet geleverd. Na contact met het restaurant bleek de bestelling niet binnen te zijn, en Thuisbezorgd.nl gaf aan dat de situatie te wijten was aan een DDoS-aanval. Ondanks herhaaldelijke klachten heeft de klant tot nu toe geen restitutie ontvangen van het betaalde bedrag van 17,80 euro.

Mijn Klacht:

Op 20 maart bestelling gedaan via thuisbezorgd.nl bij Bert Beursken te Velp. Geen levering, contact met bert beursken leerde dat bestelling niet binnen was en bij thuisbezorgd was het een bende. Thuisbezorgd beaamde dit ook, kwam door ddos aanval. Zou in orde gemaakt worden. Maar tot op heden, ook na vele malen klagen, geen restitutie van via ideal betaalde, 17,80 euro
vr gr Gijs Janssen

Gewenste Oplossing:

Als het bedrag wordt teruggestort.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM