Klacht: gaatjes in shirt na 2x dragen

lauranintveld op 17 augustus 2014 over The Sting in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ The Sting has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 18 augustus 2014
Bedrijf The Sting
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 17 augustus 2014

Een klant meldt dat het t-shirt van het merk 55 Stage, gekocht bij The Sting in Breda, na slechts twee keer dragen al enkele gaatjes vertoont. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft enkele weken geleden een t shirt van het merk 55 stage bij de sting in breda gekocht,na 2x dragen zitten er al enkele gaatjes in het shirt.

Gewenste Oplossing:

Een bon voor een nieuw shirt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar The Sting over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door The Sting in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat The Sting een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van The Sting

12 jaren geleden - Op 18 aug 2014 heeft de Customer Service van The Sting telefonisch contact opgenomen met de klant. Samen afgesproken dat de zoon met een bankafschrift en het t-shirt terug mag naar The Sting in Breda. Daar zullen zij de klacht bekijken en een gepaste oplossing aanbieden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM