Klacht: Terugbetaling

Ado23 op 23 februari 2016 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, Vandaag hebben wij telefonisch contact met elkaar gehad. Ik ben blij dat we samen alsnog tot een passende oplossing zijn gekomen. Ik wens je nog een fijne dag. Groet, Social Media Team van bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 23 februari 2016

Een klant van Bol.com heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de terugbetaling van een tondeuse die niet gerepareerd kon worden. Ondanks beloften van het bedrijf om het bedrag binnen vijf werkdagen terug te storten, heeft de klant nog steeds geen geld ontvangen en krijgt hij tegenstrijdige informatie van de medewerkers. De klant is teleurgesteld over de geboden service en het gebrek aan serieusheid bij de behandeling van zijn klacht.

Mijn Klacht:

Al weken houdt Bol.com mij aan het lijntje in verband met een terugbetaling van een tondeuse welke niet gerepareerd kan worden. Ze beloven al drie weken dat ze het geld binnen 5 werkdagen overmaken maar tot nu toe heb ik niets ontvangen. Medewerkers die ik over deze kwestie heb kunnen spreken hebben totaal geen idee waar ze mee bezig zijn, en vertellen telkens een ander verhaal. Terwijl er volgens mij, ook op basis van bewijsstukken welke ik meerdere malen heb aangeleverd, een simpel op te lossen vraagstuk is. Tevens gaan ze totaal niet serieus om een klacht die ik rechtstreeks bij hen ingediend heb. Wat een waardeloos service welke niet past bij zo een groot bedrijf

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze het geld terugbetaald hebben! ben benieuwd hoe ze het goed gaan maken..

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - En weer komt bol.com met precies dezelfde reactie van voor mijn klacht. Terwijl ze op 11.02.2016 beloven dat ze het recht gaan zetten, en hun fout toegeven. Laat er a.u.b, iemand met verstand naar kijken en maak je zelf niet belachelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 23 februari 2016 om 16:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer,

Vandaag hebben wij telefonisch contact met elkaar gehad. Ik ben blij dat we samen alsnog tot een passende oplossing zijn gekomen.

Ik wens je nog een fijne dag.

Groet,
Social Media Team van bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM