Klacht: Terug betalen reeds gedane betaling

mart8910 op 17 maart 2021 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 17 maart 2021

Een klant van TelefoonDiscounter.nl heeft op 11 maart 2021 een creditnota ontvangen, maar heeft tot op heden de terugbetaling van €188,- nog niet ontvangen. Ondanks meerdere e-mails waarin beloofd werd dat het bedrag de volgende dag op de rekening zou staan, blijft de betaling uit en is het bedrijf telefonisch niet bereikbaar.

Mijn Klacht:

Bestelnr: TD59838

Op 11 maart 2021 creditnota ontvangen van telefoondiscounter, helaas tot op heden betaling á €188,- nog niet op mijn rekening ontvangen.
Diverse mailtjes gestuurd en terug ontvangen met de belofte dat het geld wordt over gemaakt en dat ik het de volgende dag op mijn rekening zou hebben.
Telefonisch niet bereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Wanneer betaalde bedrag retour op mijn bankrekening staat

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mart8910
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM