Klacht: Telefoon wordt niet geleverd

Ben1946 op 22 oktober 2021 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 22 oktober 2021

Een klant heeft op 29 september 2021 een iPhone 7 gekocht voor 179 euro, maar heeft de telefoon tot nu toe niet ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft de klant geen verdere informatie ontvangen over de verzenddatum, die aanvankelijk tussen de 3 en 5 werkdagen zou liggen.

Mijn Klacht:

Ik heb op 29-0902921 een iphone 7 refused gekocht
voor 179.00 euro maar tot op heden heb ik geen telefoon ontvangen
Ik heb gemaild ik heb gebeld eerste mail terug er is een verzend datum van 3 tot 5 werkdagen
daarna niets meer gehoord.

Gewenste Oplossing:

als ik mijn geld terug zou krijgen ben ik heel tevreden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TelefoonDiscounter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TelefoonDiscounter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ben1946
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM