Klacht: Oplichterij ?

Florence Demat op 14 januari 2022 over TelefoonDiscounter.nl in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons & Accessoires

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 14 januari 2022

Een klant heeft een telefoon ter waarde van 400 euro besteld bij TelefoonDiscounter.nl, met de verwachting deze op maandag te ontvangen. Na het plaatsen van de bestelling heeft de klant echter geen communicatie ontvangen, ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen, en vreest nu dat de aankoop niet geleverd zal worden en het geld verloren is.

Mijn Klacht:

Ik bestelde een telefoon van 400€ op zaterdag. Levering verwacht op maandag. Sindsdien geen nieuws, geen antwoord op e-mails, geen antwoord op telefoontjes. Maar het geld is van mijn rekening gehaald. Als ik de laatste recensies lees, ben ik bang dat ik mijn aankoop nooit zal ontvangen, en dat ik mijn geld niet terug zal krijgen. Kunt u me alstublieft helpen?

Gewenste Oplossing:

Of ik krijg de telefoon zo snel mogelijk of het geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM