Klacht: Te laat

Luther op 19 december 2015 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste heer, Omdat ik u telefonisch niet aan de telefoon te pakken kreeg, heb ik u een e-mail gestuurd met verduidelijking over uw bestelling. Ik wens u nog een fijn weekend. Groet, David van het bol.com Social Media Team.

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 19 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er stond toen ik een spel ging bestellen dat er maximaal 5 dagen levertijd tussen zou zitten en ik heb hem afgelopen zaterdag besteld maar ik heb dat spel nog steeds niet

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik dat spel heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 19 december 2015 om 11:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer,

Omdat ik u telefonisch niet aan de telefoon te pakken kreeg, heb ik u een e-mail gestuurd met verduidelijking over uw bestelling.

Ik wens u nog een fijn weekend.

Groet,
David van het bol.com Social Media Team.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM