Klacht: OV-Chipkaart niet te gebruiken

Alayza2003 op 15 september 2019 over Studentenreisproduct in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 15 september 2019

Een gebruiker van het Studentenreisproduct ervaart problemen met de OV-chipkaart, die niet functioneert. Daarnaast ondervindt hij storingen op de websites en had hij moeite met het koppelen van de kaart. De klantenservice heeft de kaart bovendien verkeerd opgestuurd, wat bijdraagt aan de frustratie over de communicatie.

Mijn Klacht:

Kaart werkt niet. Storingen op websites, koppelen lukte eerst niet, verkeerde kant opgestuurd door de klantenservice.

Communicatie is waardeloos.

Gewenste Oplossing:

Al het door-ons-zelf-betaalde-geld van alle weken die mijn dochter gereisd heeft en nog gaat reizen terugbetaald zien door OV.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten