Klacht: Na plaatsing slimme meter werken diverse stopcontacten niet meer

mrkwst op 08 juni 2017 over Stedin in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Op 7 juni is een slimme meter geplaatst in ons huis. Na plaatsing werkte de vonk functie van het fornuis tijdelijk niet, knipperde diverse lampen en werkte een aantal stopcontacten niet meer. De meeste van deze problemen zijn na 10 minuten vanzelf over gegaan. Alleen een aantal stopcontacten werkt nog steeds niet.
Deze ochtend heb ik de klantenservice gebeld. Hier kreeg ik te horen dat het allemaal erg vervelend is maar dat ik het zelf maar moet oplossen. Ik wil van Stedin dat zij dit probleem kosteloos oplossen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer alles weer werkt zoals voor de plaatsing van de slimme meter.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Stedin in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Stedin een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Stedin

Heeft op 08 juni 2017 om 11:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer,

Wat vervelend om te horen dat er problemen zijn ontstaan in uw eigen installatie na het plaatsen van de slimme meters. U zoekt een oplossing en hebt geen bevredigend antwoord ontvangen van onze klantenservice.

Stedin is verantwoordelijk voor de installatie tot en met de meter en de meter zelf. Alles wat wordt aangesloten na de meter valt niet onder onze verantwoording. Dit wordt ook wel de leveringsgrens genoemd. Wij kunnen u dan ook geen advies geven over defecten na de meter (zoals in dit geval uw stopcontacten). U kunt hiervoor een installateur naar keuze inschakelen. Deze kan u verder adviseren.

Mocht u van mening zijn dat Stedi verantwoordelijk is voor de eventueel door u te maken kosten, dan kunt u een schadeclaim indienen. Voor meer informatie en het indienen van een claim gaat u naar: https://www.stedin.net/klantenservice/ik-heb-een-klacht.

Wij hopen u zo voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groeten,

Nicole
Stedin

mrkwst

Heeft op 08 juni 2017 om 14:34 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit is geen oplossing. Het is onbegrijpelijk dat u zegt: \"Jammer dat uw stopcontact niet meer functioneert. Maar wij kunnen er ook niets aan doen. Kijk maar naar de door ons bedachte regels. \"

Helaas is uit mijn administratie gebleken dat er nog een bedrag van € 200,- open staat als gevolg van niet betaalde entre kosten door uw werknemer. Graag ontvang ik dit bedrag binnen 14 werkdagen op het bij u bekende bankrekeningnummer. Voor verdere uitleg kunt u de door mij gehanteerde voorwaarden raadplegen. Deze vindt u aan de binnenzijde van de meterkast.

Met vriendelijke groet,

Mark van 't Westende

Alle klachten die gemeld zijn door