Klacht: 2x een vijfde lot gekocht met de zelfde nummers

Albert De gier op 02 juli 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 2 juli 2017

Een klant heeft twee keer een vijfde lot gekocht met dezelfde nummers en uit zijn ervaring blijkt dat dit vaker voorkomt. Hij beschuldigt de Staatsloterij van oplichting en manipulatie, en uit zijn frustratie over de situatie op sociale media.

Mijn Klacht:

Ik lees op internet dat dit vaker voor komt vuile vieze oplichters bende is het toch hè gemanupaleerde bende bij de Staatsloterij je zou denken dat ze geleerd hebben maar nee hoor het gaat vrolijk verder

Gewenste Oplossing:

Oplossen en voor de tv ermee

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Staatsloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Staatsloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM