Klacht: Waarom geen enkele coulance?

Primoz op 28 september 2022 over Specsavers in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Specsavers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 september 2022
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Hartelijk dank voor uw opmerking. Wij geven u twee jaar garantie op uw glazen, helaas is deze termijn verstreken. Of de winkel u tegemoet wilt komen kunt u met de directeur van de winkel bespreken. Met vriendelijke groet, Specsavers

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Specsavers
Status Opgelost
Datum 28 september 2022

Na 25 jaar trouwe klant te zijn geweest bij Specsavers in Rijswijk, ondervond een man problemen met de bril van zijn vrouw, die drie jaar geleden was aangeschaft. Ondanks het feit dat de garantie was verlopen, vroeg hij om coulance vanwege de verslechterde helderheid van de glazen, maar kreeg te horen dat dit niet mogelijk was.

Mijn Klacht:

Al 25 jaar zijn mijn vrouw en ik klant bij Specsavers, vestiging Rijswijk! 3 jaar terug heeft mijn vrouw haar bril aangeschaft, en, zoals altijd, toch een flinke uitgave. Maar al 25 jaar zijn wij goed behandeld in de fijne winkel in de Boogaard te Rijswijk. Een tijdje terug kreeg mijn vrouw last met kijken, de helderheid van de glazen werd minder, daar het langzamerhand steeds erger werd, heb ik eens goed gekeken naar de helderheid van de glazen, eerst bril in warm water gelegd, daarna goed afgedroogd met een hele zachte doek. Tot mijn verbazing zag ik dat de glazen niet meer helder zijn, er zit een soort mist op de glazen, net of de speciale coating aangetast is.
Vandaag, 28 Sept., heb ik gebeld met Specsavers, de medewerkster vertelde mij, dat de garantie is verlopen, dat weet ik, was mijn antwoord, maar ik heb flink betaald voor de bril, speciale kwaliteit glazen aangeschaft, dus is er geen coulance mogelijk in de vorm van een korting, vroeg ik? Maar dat was niet mogelijk, de meeste mensen kopen na drie jaar een nieuwe bril! Dat was het antwoord van de medewerkster.

Na 25 jaar klant te zijn ben ik niet blij met de service van Specsavers, ik voel mij toch wel afgepoeierd, al bleef de medewerkster wel vriendelijk, maar er was niets meer aan te veranderen. Ik hoop dat de Firma Specsavers mij nog tegemoet wil komen, zo niet, dan ga ik op zeker naar een andere opticien.

Gewenste Oplossing:

Ik begrijp dat de garantie voorbij is, maar een vaste klant helemaal niets te kunnen bieden, is wel heel karig. Wij hebben samen al heel wat brillen gekocht, ik hoop dat mijn vrouw een leuke korting kan krijgen op nieuwe glazen of een nieuwe bril, ik wacht het voorstel van Specsavers af.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Specsavers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Specsavers in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Specsavers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Specsavers

Heeft op 29 september 2022 om 11:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Hartelijk dank voor uw opmerking. Wij geven u twee jaar garantie op uw glazen, helaas is deze termijn verstreken.

Of de winkel u tegemoet wilt komen kunt u met de directeur van de winkel bespreken.

Met vriendelijke groet,
Specsavers

Primoz

Heeft op 15 april 2023 om 09:34 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Specsavers houd vast aan de twee jaar! Mijn vrouw had twee brillen gekocht, de bewuste bril is maar een kwart van de 2 1/2 jaar gedragen en toch geen enkele coulance! Het was voor het eerst dat wij, na ruim 20 jaar klant te zijn, een klacht ingediend. Echt fijn om te weten dat Specsavers niet de “juiste” bril opzet bij een klacht. Ze waren “ blind & doof “ voor onze klacht. Jammer, jammer & jammer!! Ik ga ook Kassa aanschrijven met deze klacht!

Alle klachten die gemeld zijn door Primoz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM