Klacht: Is dit de service van Specsaver??

ike op 07 november 2012 over Specsavers in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Specsavers has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Bedankt voor uw opmerking. Specsavers biedt het eerste jaar na aankoop volledige garantie op uw aankoop. Indien er tijdens het tweede jaar een beschadiging optreedt proberen wij altijd samen met de klant een passende oplossing te vinden. Omdat uw...

Bedrijf Specsavers
Status Opgelost
Datum 7 november 2012

Een klant van Specsavers in Hoofddorp heeft een klacht ingediend over een nieuwe bril met multifocale glazen, die na enkele maanden kleine beschadigingen vertoonde. Hoewel de klant aanvankelijk tevreden was over de service en de aankoop, was er onvrede over de oplossing die werd aangeboden, namelijk het bijwerken van het montuur of het kiezen van een nieuw montuur met overzetting van de glazen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar juli een nieuwe bril gekocht met Multi focale glazen bij Specsavers in Hoofddorp, voorheen kwam ik altijd bij Hans Anders maar door dat ik meerdere malen had vernomen dat de service bij Specsavers hoog in het vaandel stond ben ik daar gaan kijken omdat ik dit keer bij Hans Anders geen geschikt montuur kon vinden.
Het was geen goedkope aankoop maar goed, ik was blij met de bril en werd keurig geholpen.
Een paar maanden terug zag ik een heel klein plekje op het montuur, lak eraf, even later weer een klein plekje, afgelopen week ontdekte ik er weer een en dacht ik ga even langs de winkel, daar werd me verteld dat er verschillende mogelijkheden waren.
Ze konden proberen om het een beetje bij te werken of ik kon een ander montuur uitzoeken en dan werden de glazen overgezet.
De laatste oplossing kon ik mij helemaal in vinden, totdat me werd verteld dat Specsavers dan de helft zou betalen en ik de andere helft!
Ik heb nog gevraagd of het normaal was dat de verf er na goed 1 jaar (15 maanden) af ging maar dat vond de verkoper ook niet. Alleen bleef de regeling van 50/50 van kracht en meer kon men niet voor mij doen.
Na 15 maanden kale plekjes op het montuur en dan met zo’n regeling aankomen, ik vind dat echt te gek voor woorden!!
Dat lijkt me schappelijk als je na 2 jaar komt maar niet in deze situatie!

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat Specsavers een nieuw montuur aanbied en de glazen overzet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Specsavers in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Specsavers een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Specsavers

Heeft op 08 november 2012 om 10:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Bedankt voor uw opmerking.

Specsavers biedt het eerste jaar na aankoop volledige garantie op uw aankoop. Indien er tijdens het tweede jaar een beschadiging optreedt proberen wij altijd samen met de klant een passende oplossing te vinden.

Omdat uw bril reeds 15 maanden oud is heeft de winkel u aangeboden om uw glazen over te zetten in een nieuw montuur wat u wordt aangeboden met 50% korting.

Wij vinden dit een gepast voorstel en kunnen u helaas niet anders berichten.

Indien u deze kosten te hoog vindt kunt u uiteraard beslissen om uw huidige montuur wat te laten bijwerken, zoals het aantippen van de lak, wat wij uiteraard gratis voor u zullen doen.

Wij hopen u hiermede voldoende van dienst te zijn.

Met vriendelijke groet,

Sabrina Groen
Specsavers International BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Specsavers beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM