Klacht: Geen korting

Sheelta op 03 juni 2021 over Specsavers in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Specsavers has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Specsavers
Status Open
Datum 3 juni 2021

Een klant heeft een varifocale bril aangeschaft bij Specsavers en verwachtte een korting van €80, omdat zij geen tweede bril wilde. Ondanks het feit dat de klant een montuur van €119 heeft gekozen, is de korting niet duidelijk toegepast op de uiteindelijke prijs van de bril.

Mijn Klacht:

Ik heb een varivocale bril gekocht.
Volgens hun reclame , zijn de glazen inbegrepen en een 2e bril, als je een montuur vanaf €89 uitzoekt. Omdat ik geen 2e bril wou, kreeg ik €80 korting. Ik heb een montuur van €119.
Ik heb €189 betaald voor mijn montuur en ontspiegelde glazen van €70. Waar blijft dan de korting van €80.

Gewenste Oplossing:

Als ik een 2e bril of die korting zou krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Specsavers

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Specsavers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sheelta
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM