Mijn Klacht:
Op een zakelijk nummer dat ik al jaren heb:
09-09-2013 sms ontvangen over een te betalen nota.
17-10-2013 sms over doorgeven meterstand.
01-11-2013 sms over doorgeven meterstand.
09-01-2014 sms ontvangen over een te betalen nota.
Herhaaldelijk gebeld door Essent met de vraag of ik *** *** ***** of ******** heet? Elke keer aangegeven dat ze een verkeerd nummer heb. Ik ben deze mensen niet en ik ken ze niet. Elke keer werd beloofd dat ze een notitie zouden maken en dat mijn nummer uit het systeem zou worden verwijderd.
Na een keer of 4 heb ik uiteindelijk een klacht gestuurd naar Essent en aangegeven dat ik er klaar mee was: of ze nu eens en voor altijd mijn nummer wilden verwijderen omdat ik (met dit telefoonnummer) geen klant was en zo ook absoluut geen contact met ze wilde.
Vervolgens heeft mijn echtgenoot (wel klant) een mail ontvangen van een bijdehante Essent medewerkster met de vraag of hij mij kende en door wilde geven aan mij dat ze mijn nummer hadden verwijderd. Want ik wilde toch absoluut geen contact met ze? Dus vandaar dat ze mijn man maar aanschreven.
Een paar heerlijke weken rust gehad.
Gisteravond, 26-05-2014, om 20:05 uur werd ik gebeld door 023-7548610.
Essent. Of ik *** *** ***** of ******** was? Vriendelijk aangegeven dat ik dit nog steeds niet was en dat ik nu wel eens antwoord wilde hebben op de vraag hoe dit toch elke keer mogelijk is? Volgens mij wordt het tijd voor een bos bloemen en een excuusbrief (MET UITLEG hoe dit kan gebeuren) van Essent. Ik ben er toch elke keer tijd mee kwijt, los van de irritaties.
(omdat het een open site betreft, heb ik ter naamsbescherming de naam van degene die Essent zoekt aangegeven als *** *** ***** of ********)
Gewenste Oplossing:
Essent dient mij niet meer lastig te vallen. Daarnaast wil ik nu wel eens de oorzaak weten van hoe het komt dat ik herhaaldelijk gebeld wordt, terwijl medewerkers en medewerkster elke keer plechtig beloven dat mijn nummer verwijderd is. Ook met het oog op de toekomst. Ik heb er namelijk geen vertrouwen meer in dat het Essent dit keer wel gaat lukken om mijn nummer definitief uit het systeem te verwijderen.
Een excuus lijkt mij wel op zijn plaats.

