Klacht: sms 4239

marina van schaik op 28 december 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Hollandsnieuwe klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 28 december 2015

Een klant van Hollandsnieuwe ervaart problemen met onterecht afgeschreven beltegoed en heeft moeite om contact te krijgen met de klantenservice. Na herhaaldelijk proberen via verschillende kanalen, waaronder telefonische ondersteuning, blijft de situatie onopgelost. De klant beschrijft de gang van zaken als frustrerend en ongepast.

Mijn Klacht:

Zomaar van me beltegoed afgeschreven bij hollands nieuwe doen ze niets en reageren niet eens op je messenger ook niet te bereiken via chat of mail had gebeld na 10 minuten pas iemand aan de telefoon en dan krijg je te horen dat moet je doen via payinfo dit op 1 december gedaan en nog wordt er van mijn beltegoed afgeschreven van 4239. Hoe dit te stoppen. Wat een crimineel praktijk is dit.

Gewenste Oplossing:

Dat hollands nieuwe beter voor hun klanten zijn en je helpen. En me geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie